niedziela, 8 stycznia 2012

Czary oraz hipertechnologie w domu i zagrodzie- oczywiście w promocji. Cz. II


Coraz więcej wybitnych naukowców, szczególnie fizyków dochodzi do wniosku, że nauka i fizyka przyszłości będzie miała znacznie więcej związków z metafizyką.
- inż. Andrzej Kraśnicki ( http://www.ufoinfo.pl/ ) 

[Jak wiadomo zwykła nauka nie może wyjaśnić jak trzmiel lata, bez teori zjadliwych kwarków pranicznych, fakt ten jest ością w gardle zwykłych naukowców]


A oto druga cześć fascynujących opowieści ze świata zaawansowanej nauki.

OBERON to unikalna aparatura, która umożliwia kompleksowe badanie organizmu człowieka jako całości już na poziomie komórkowym. Działa dogłębnie i bardzo dokładnie, gdyż wykorzystuje możliwość rejestracji i pomiaru fal elektromagnetycznych emitowanych przez poszczególne tkanki i organy. (...)W praktyce oznacza to określenie pewnych predyspozycji, które posiada dany organizm do zachorowania na poszczególne dolegliwości, przykładowo gruźlicę czy torbiele jajników. i - za pomocą tego urządzenia można określić z prawdopodobieństwem niemal stu procentowym istnienie choroby w całym organizmie, również w stadium początkowym, jak również wirusy i pasożyty, również te, których istnienia pacjent nawet nie podejrzewa. Na podstawie danych uzyskanych w trakcje badania pani Worowiowa komputerowo weryfikuje skuteczność stosowanych leków i dobrać najlepsze dla niego środki, w tym również środki homeopatyczne oraz zioła.

Czyli Komputerowa Diagnostyka Bioinformacyjna typu różdżka Merlina. Pozwala jeszcze na naciagnięcie pacjenta na leczenie (podpowiadane „leki” są przypadkiem dostępne w „aptece natury” poniżej) przyszłych schorzeń – podczas następnych badań pojawią się nowe.

Co najlepsze pani reklamujące swoje cuda to lekarz.

 Świat RPG  by Zbigniew Jan Popko  (http://popko.pl )

Całe życie szukałem prawdy… Całe życie wiedziałem, że ją znajdę, ale nigdy nie przypuszczałem, że prawda jest tak blisko, że prawda jest we mnie. Nie wiedziałem też, że zostanę uświęconym i stanę się “Strażnikiem Pieczęci”. Że dane mi będzie za zgodą Góry powoływać “prawych” i tworzyć armię ludzi światła, która przeciwstawi się kiedyś wszystkim zakusom ciemnych sił, w równej mierze tych duchowych, jak i tych agresywnych podłączających ludzi poprzez wymiary.

Całość niezbyt odróżnia się od podobnych „objawień”, zaskakująca jest jednak systematyczność oraz tabelaryzacja godna polskich systemów fantasy: 

Skala mocy duchowej:
01 — zrodzony, powołany w tej rzeczywistości,
02 — żyjący, czyli ledwie pozostający w obszarze energii jedynej,(...)
12 — odkrywający, czym jest całość,
13 — namaszczony, zauważony przez światło, (...)
25 — budowniczy oceniający, bezpośredni promień Jana, który przymierza się do zadania,
26 — budowniczy działający, cząstka Jana przekształcająca tę rzeczywistość w postaci schodzącego,

A teraz najlepsze, bestiariusz:

Kapłan

 - poziom duchowy w energii jedynej: 0
 - moc w energii jedynej: 0
 - poziom duchowy w energii przeciwnej: 14 (a więc dusza już w części została z ciała wycofana)
 - moc w energii przeciwnej: 13 (a już od 9 mamy stały kanał z siłami ciemności) (...)
 - maska: mistrz ceremonii zła

Lech Kaczyński
poziom duchowy w energii jedynej: 5 (a nie było nic)
moc w energii jedynej: 2 (było zero)
poziom duchowy w energii przeciwnej: 4 (było 13)
moc w energii przeciwnej: 5 (było 12)
igiełki (węzeł karmiczny) (...)

Cały urok psuje możliwość kupienia (pewnie po kosztach robione;] ) skale przypominające dodatki dla Mistrza Gry w grach RPG (za jedyne 100 zł).Tutaj mamy prawdziwe źródło nieskalanej pracy wolontariuszy

Powszechnie przyjmuje się, że święta geometria (sacred geometry) jest nauką, której korzenie sięgają czasów starożytnych. Nikt jednak nikt nie potrafi z  całą pewnością powiedzieć kto opracował jej założenia, ba, trudno jest nawet mówić w tym przypadku o jakimś jednorodnym systemie myślowym określanym mianem świętej geometrii.
Święta Geometria pozwala nam bezpośrednio rozumieć "geometryczny system kodowania", którego używa Duch dla zamanifestowania wszelkiego Życia i Świadomości. Daje nam ona istotny wgląd w podstawy funkcjonowania ducha i materii - wgląd, który może być użyty zarówno do celów duchowych jak i naukowych. (...)Powszechnie przyjmuje się, że święta geometria (sacred geometry) jest nauką, której korzenie sięgają czasów starożytnych. Nikt jednak nikt nie potrafi z  całą pewnością powiedzieć kto opracował jej założenia, ba, trudno jest nawet mówić w tym przypadku o jakimś jednorodnym systemie myślowym określanym mianem świętej geometrii. (...)Na kolejnym poziomie jest to cyfrowo - matematyczna konstrukcja, bardzo podobna do Matrycy w filmach "Matrix"."

Zasadniczo świętą geometria może stworzyć wszystko od piramidy finansowej do superkomputerów. Chętni niech zobaczą wideo:


Zbudujmy latający spodek!

Nikt, albo niewielu zajmuje się grawitacją.

Okazuje się, że bardzo się myliłem. W świetle rewelacyjnych doniesień i informacji przekazanych przez Dariusza Nowaka, Stany Zjednoczone A.P. wydatkowały na ten cel dotychczas /w ramach tajnych budżetów/ przeszło tysiąc miliardów dolarów!
Bezsporny jest fakt uzyskania ciężkiego pierwiastka, nieznanego na Ziemi o liczbie atomowej 115 /nazwanego Unu Unu Pentium/..   O substancji tej wspominał Lazar , że stanowi ona podstawę działania silnika grawitacyjnegow latającym dysku.  Nie wykluczone więc, że armia amerykańska ma całą flotyllę latających pojazdów o napędzie grawitacyjnym.

Bardzo interesującym aspektem prac naukowców (...) było dojście do rezultatu i wniosku, że im bardziej zagłębiali się w istotę materii i energii, tym byli bliżej... Boga.

Nachodzi mnie tu jednak jeszcze inna myśl: może te wszystkie działania pociągające tak szalone koszty NIE DAŁY ŻADNYCH REZULTATÓW?

Może KTOŚ nie pozwala, blokuje dostęp do tych gigantycznych źródeł energii nieodpowiedzialnym samobójcom, i zbrodniczym grupom władzy. (...) Jestem przekonany, że tylko ludzie o czystych rękach i intencjach znajdą do nich dostęp.

Wydaje się, że podstawą tej charakterystyki jest zdolność mózgu ludzkiego do wytwarzania pola biograwitacyjnego podczas działalności psychicznej. Człowiek może w jakiś sposób zmieniać bieg czasu, jego kierunek i czasoprzestrzenną geometrię wewnątrz i na zewnątrz siebie. Dowodem tego mogą być przykłady niektórych faktów opisanych już w literaturze naukowej, takich jak utrzymywanie przedmiotów w powietrzu, wytrącanie roztworów koloidalnych, wyginanie i przenoszenie przedmiotów.(...)  Może w dalekiej przyszłości, w drodze dalszej ewolucji większość ludzi zdobędzie te fenomenalne zdolności. Ale – póki co – powinniśmy wesprzeć nasze niedoskonałe ciała i skonstruować generatory pola grawitacyjnego.
(...) My chcemy ten fenomenalny Dar Przyrody udostępnić wszystkim ludziom dla ich dobra i rozwoju. Ostatnio coraz więcej przyjaciół i entuzjastów nieznanego zgłasza chęć pomocy w budowie silnika grawitacyjnego. Próbujemy organizować warsztat doświadczalny w pomieszczeniach Politechniki Wrocławskiej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz